Titles you rated
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
The Unusual FamilyRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0