Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0