Series
Ratings
23
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 3Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 4.5
The Legend of KorraRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0