Movies
Ratings
544
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
TrapRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Horrible BossesRated ★ 4.0
Horrible Bosses 2Rated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5
The Harder They FallRated ★ 2.5
The Six Triple EightRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5