Series
Ratings
23
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- TarotRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5