Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Kingdom HospitalRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0