Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 0.5
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.0