Titles you rated
 Demon SlayerRated ★ 3.0 Demon SlayerRated ★ 3.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 1.5
 Love Island AustraliaRated ★ 2.5 Love Island AustraliaRated ★ 2.5
 Love Is BlindRated ★ 3.5 Love Is BlindRated ★ 3.5
 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0 It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
 My MisterRated ★ 4.0 My MisterRated ★ 4.0
 Anne with an ERated ★ 4.0 Anne with an ERated ★ 4.0
 Anne with an ERated ★ 4.0 Anne with an ERated ★ 4.0
 Anne with an ERated ★ 4.0 Anne with an ERated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 Dr. RomanticRated ★ 3.0 Dr. RomanticRated ★ 3.0
 Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0 Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 4.0 When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
 The Third CharmRated ★ 0.5 The Third CharmRated ★ 0.5
 Ms. HammurabiRated ★ 2.5 Ms. HammurabiRated ★ 2.5