Movies
Ratings
152
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0