Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
King the LandRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 2.0
- 나루토 4기Rated ★ 2.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5