Movies
Ratings
29
The PrisonRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0