Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
The Shadow In My EyeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Simple PlanRated ★ 3.5