Series
Ratings
66
BigRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0