Series
Ratings
35
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0- Unstoppable MarriageRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.5