Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5