Titles you rated
InsaneRated ★ 4.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 2.5
The Bag ManRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.5