Series
Ratings
27
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 4.0- Heaven's Memo PadRated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0- The Queen's Classroom SPRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5