Titles you rated
The Life ListRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 2.5
Tall GirlRated ★ 2.0
Good BoyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
The English PatientRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
CarameloRated ★ 2.0
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5