Titles you rated
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5