Titles you rated
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The HighwaymenRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0