Titles you rated
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0- Rent-a-Girlfriend Season 3Rated ★ 0.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.5
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
AemaRated ★ 2.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Hidden EyeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.5