Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0