Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5