Movies
Ratings
475
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Siblings of the CapeRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5