Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0