Series
Ratings
110
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0