Movies
Ratings
100
BoltRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0