Titles you rated
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5