Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.0
Dear XRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Tracer Season 2Rated ★ 3.5