Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0- 극장판 콩순이: 장난감나라 대모험Rated ★ 1.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Thriller: A Cruel PictureRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.0
Red RoomRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.0
Army of ShadowsRated ★ 4.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
The PactRated ★ 2.0