Movies
Ratings
573
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5