Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0