Movies
Ratings
543
DunkirkRated ★ 2.5
LoganRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.0
StardustRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 1.0
The SignalRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
WantedRated ★ 0.5
Late AutumnRated ★ 3.0
TakenRated ★ 1.5