Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 2.0
Miss Trot 2Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 1.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Mr. TrotRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Miss TrotRated ★ 2.5- HanamonogatariRated ★ 5.0
- 恋物語Rated ★ 5.0