Series
Ratings
15
Warm and CozyRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Immutable Law of First LoveRated ★ 3.0