Titles you rated
SerendipityRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5