Titles you rated
FanaticRated ★ 3.5
No Longer HumanRated ★ 3.0
Bitter HoneyRated ★ 2.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.5- Kofuku no Alibi: PictureRated ★ 2.5
I Don't Have Any Money Left in My Retirement AccountRated ★ 3.5
Around the TableRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Piece of CakeRated ★ 3.0
RamsRated ★ 4.5
The AntiqueRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 5.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 3.0