Series
Ratings
87
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
Beauty or BeastRated ★ 4.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
KyojoRated ★ 3.5- Kyojo 2Rated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 4.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Wana no SensoRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Hitori Kyanpu de Kutte NeruRated ★ 5.0