Series
Ratings
41
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0