Movies
Ratings
187
The Fifth ElementRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Three KingsRated ★ 2.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0