Titles you rated
BurntRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 1.0
FoxcatcherRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0