Series
Ratings
31
Mr. McMahonRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0