Movies
Ratings
43
Kung Fu JungleRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0