Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0