Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
Trolls HolidayRated ★ 2.0