Series
Ratings
28
LTNSRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Just DanceRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5