Movies
Ratings
203
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0