Movies
Ratings
519
Top GunRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Hellsing Ultimate XRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
FearlessRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5