Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5