Movies
Ratings
57
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0